Kurumsal Mindfulness

Yayınlarım

KURUMSAL MINDFULNESS

Pek çok bilimsel araştırmada iş hayatında mindfulness eğitimi alan ve uygulamaları pratik eden çalışanların daha özgüvenli,yaratıcı ve üretken olduğu; işyeri ve işle bağlarının güçlendiği ve müşteri memnuniyetinin arttığı gösterilmiştir. 

Kurumsal ihtiyaçlarınız için tasarlanmış sunum ve seminer teklifleri almak için selam@kendimegeleyim.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İş Alanınıza Mindfulness Becerileri Kazandırmak

Çalışma ortamınızda mindfulness uygulamasının faydaları neler?

Zihinsel Berraklık

Meditasyon ve farkındalık çalışmak, odaklanma ve sürdürülebilir dikkat becerisi geliştirdiği gibi öğrenme ve bilgi işleme yeteneğini de destekler. Zihinsel netlik, zihinsel yorgunluğun ve sisin yerini alır.

Bilinçli Farkındalık, Varlık ve Sakinlik

En yoğun ve en stresli durumlar da dahil olmak üzere günlük hayata daha fazla farkındalık getirmek için programlarımıza entegre edilmiş uygulamalar vardır.

Duygusal İyi Oluş ve Direnç

Mindfulness çalışmak, bizleri desteklemeyen düşünce ve davranış kalıplarını tanıma ve bunları azaltma becerimizi geliştirir. Zihinsel ve duygusal esnekliğimizin artmasını sağlar.

Gevşeme ve Daha İyi Uyku

Kaygı ve stres duygularının azalması, ruh halinin ve duygusal istikrarın artmasıyla uyku daha doğal ve eksiksiz gelir. Araştırmalar, iyi bir gece uykusuyla birlikte gelen üretkenliğin, esenliğin ve genel sağlığın arttığını gösteriyor.

Kurumlar için Bilgi Formu

Kurumunuzun veya kuruluşunuzun ihtiyaçlarını karşılayan bir program tasaraylarak geliştirmek ve uygulamak için sizinle birebir çalışıyoruz. İhtiyaçlarınızı daha iyi analiz edebilmek için ön kayıt formunu doldurmak ister misiniz? 

Ön kayıt oluşturun sizi arayalım.